На Західній Україні відбудеться масштабний музичний фестиваль Underhill

15-16 червня в селі Підгір'я Івано-Франківської області проходитиме музичний фестиваль Underhill music festival. Міжнародний фестиваль об’єднає різні течії сучасної електронної та поп-музики, виконавців як із України, так і з Європи. У режимі нон-стоп вдень і вночі працюватимуть 3 сцени: Main stage, UnderNight та UnderGround.

Наживо виступатимуть такі відомі вітчизняні виконавці: Оля Полякова, MOZGI, Ivan Navi, Друга Ріка — Druga Rika, Бумбокс, DZIDZIO, СКАЙ/SKAI, Арсен Мірзоян, MamaRika та інші. Ритми сучасної, зокрема, електронної музики на сцені зададуть не тільки такі українські артисти як O. Official, YUKO, ARTBAT, але й відомі європейські музиканти. А саме: два діджея із Великої Британії — James Zabiela та DJ Aphrodite, нідерландський музичний продюсер Ferry Corsten та ізраїльський виконавець Nadav Dagon.

На гостей фестивалю чекає авіашоу від авіаційної команди вищого пілотажу з Латвії Baltic Bees, нічний 3D маппінг, піротехнічне шоу, польоти на літаках та повітряних кулях, унікальне шоу парашутистів, а ще – багато музики. Окрім того, по всій території розташуються фуд-корти та лаунж-зони, де можна буде відпочити у зручних кріслах. Також будуть створені арт-зони з картинами відомих художників та архітектурними творіннями, а кінолюбителі зможуть долучитися до кінопоказів. Поціновувачі сучасної музики матимуть можливість розміститися на території фестивалю у наметовому містечку із усіма зручностями.

UnderHill music festival проводиться на території приватного аеродрому Урочище Підгір’я. Тут розташується кемпінг та паркінг, а до міста можна буде дістатися завдяки регулярним перевезенням. Локація фестивалю знаходиться у 22-х км від Івано-Франківська.
Придбати квитки!